Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAR ARCUS VIOARA MUSTANG DICTUM 111042

Număr anunț
DA23027422
Autoritate contractantă
Teatrul National de Opera si Balet "Oleg Danovski (CUI 16752484)
Furnizor / câștigător
APERTO IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14301186)
Cod CPV
37320000-7 · Piese si accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,45 RON
Valoare atribuită
234,45 RON
Data publicării
14.05.2019 13:27
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,45 RON

din 234,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.