Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare faza PT pentru subtraversari retele edilitare in Comuna Sisesti

Număr anunț
DA23037385
Autoritate contractantă
COMUNA SISESTI (PRIMARIA COMUNEI SISESTI) (CUI 3627277)
Furnizor / câștigător
NV CONSTRUCT SRL (CUI RO18639415)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
15.05.2019 11:23
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.