Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR / SPIRT 0,5l , AVIZ PENTRU UNITATI SANITARE

Număr anunț
DA23029820
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,60 RON
Valoare atribuită
609,96 RON
Data publicării
14.05.2019 14:51
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 07:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,96 RON

din 591,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.