Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Film radiologic verde PRIMAX RTG-G 35/35 cm
- Număr anunț
- DA23025427
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
- Furnizor / câștigător
- PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
- Cod CPV
- 32354000-9 · Filme (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950 RON
- Valoare atribuită
- 950 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 12:18
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
950 RON
din 950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro