Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola hartie igienica mini Jumbo 140m/rola

Număr anunț
DA23026617
Autoritate contractantă
Colegiul National "Grigore Moisil (CUI 4277919)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.322,40 RON
Valoare atribuită
1.322,40 RON
Data publicării
14.05.2019 12:58
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.322,40 RON

din 1.322,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.