Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET 2 BOXE DE PERETE 6,5¨
- Număr anunț
- DA23036587
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Dimitrie A. Sturdza (CUI 17150134)
- Furnizor / câștigător
- VISPA SECURITY SRL (CUI 24277999)
- Cod CPV
- 32340000-8 · Microfoane si difuzoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 10:56
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.400 RON
din 8.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro