Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii oftalmologie – ochelari – 151 beneficiari in proiectul POCU/140/4/2/115113

Număr anunț
DA23034298
Autoritate contractantă
ASOCIAȚIA CENTRUL DIECEZAN CARITAS IASI (CUI 4488681)
Furnizor / câștigător
EYEMAX SRL (CUI 37922760)
Cod CPV
33734000-4 · Ochelari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.500 RON
Valoare atribuită
75.500 RON
Data publicării
15.05.2019 09:40
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.500 RON

din 75.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.