Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de înregistrare sistematică

Număr anunț
DA23029718
Autoritate contractantă
COMUNA CUJMIR (CUI 4426476)
Furnizor / câștigător
RACIOV R. ALINA-DEYANA-GEODEZ (CUI 24617888)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111.000 RON
Valoare atribuită
111.000 RON
Data publicării
14.05.2019 14:48
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111.000 RON

din 111.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.