Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII FUNERARE SI CONEXE

Număr anunț
DA23023138
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
CASA FUNERARĂ NEFTYS S.R.L. (CUI 39583660)
Cod CPV
98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.515 RON
Valoare atribuită
2.515 RON
Data publicării
14.05.2019 11:00
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.515 RON

din 2.515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.