Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat vase GORENJE GS62115W, 12 seturi, 6 programe, 60cm, A++, Alb
- Număr anunț
- DA23037713
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713100-4 · Masini de spalat vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 857,06 RON
- Valoare atribuită
- 857,06 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 11:34
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
857,06 RON
din 857,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro