Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun vizitator RIO Plastic, cadru negru, DIVERSE CULORI

Număr anunț
DA23037094
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
Cod CPV
39112100-1 · Scaune pentru salile de mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,02 RON
Valoare atribuită
647,02 RON
Data publicării
15.05.2019 11:13
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,02 RON

din 647,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.