Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stema Romaniei
- Număr anunț
- DA23034225
- Autoritate contractantă
- Comuna Jorasti (CUI 3701837)
- Furnizor / câștigător
- MIT OFFICE SIBIU SRL (CUI RO35622030)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 857 RON
- Valoare atribuită
- 857 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 09:38
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
857 RON
din 857 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro