Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Vision Touch VTAC 12INV, 12000 BTU, Inverter, Clasa A++

Număr anunț
DA23033594
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.899,14 RON
Valoare atribuită
1.899,14 RON
Data publicării
15.05.2019 09:15
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.899,14 RON

din 1.899,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.