Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider + lada frigorifica

Număr anunț
DA23033277
Autoritate contractantă
Comuna Sarulesti (Primaria Comunei Sarulesti) (CUI 3662606)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39711100-0 · Frigidere si congelatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.603,11 RON
Valoare atribuită
2.603,11 RON
Data publicării
15.05.2019 09:01
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 17:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.603,11 RON

din 2.603,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.