Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTII, ECHIPAMENTE SI SCULE

Număr anunț
DA23038297
Autoritate contractantă
Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
Furnizor / câștigător
GEODATA ENTERPRISE SRL (CUI RO24203037)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.000 RON
Valoare atribuită
31.000 RON
Data publicării
15.05.2019 11:53
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.000 RON

din 31.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.