Ofertă acceptată Cumpărare directă

bilet avion Cluj-Bucuresti-Cluj 15.05.19

Număr anunț
DA23029873
Autoritate contractantă
COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
60410000-5 · Servicii de transport aerian pe baza de grafic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.106,85 RON
Valoare atribuită
4.106,85 RON
Data publicării
14.05.2019 14:53
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.106,85 RON

din 4.106,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.