Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaune toaleta pliabile cu recipient WC
- Număr anunț
- DA23031357
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 44411710-4 · Scaune pentru closete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.573,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.573,40 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 16:02
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.573,40 RON
din 5.573,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro