Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHIOSC + CONSTRUCTIE METALICA TIP STATIE

Număr anunț
DA23030985
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
AUTENTIQ LIFE TRENDS SRL (CUI 34695328)
Cod CPV
44112000-8 · Diverse structuri de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.980 RON
Valoare atribuită
10.980 RON
Data publicării
14.05.2019 15:39
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.980 RON

din 10.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.