Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun frana roata TAB
- Număr anunț
- DA23040892
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
- Cod CPV
- 42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 13:26
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro