Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set rampe aluminiu RC 3-5000

Număr anunț
DA23039296
Autoritate contractantă
Comuna Vama (CUI 3896895)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI RO26271674)
Cod CPV
42417300-5 · Echipament pentru transportoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.737,67 RON
Valoare atribuită
6.737,67 RON
Data publicării
15.05.2019 12:28
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.737,67 RON

din 6.737,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.