Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Switch TP-LINK TL-SG1016DE, 16 x 1000Mbps, montabil in rack 1U , TL-SG1016DE

Număr anunț
DA23036967
Autoritate contractantă
COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI (CUI 4701541)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI RO36570215)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479 RON
Valoare atribuită
479 RON
Data publicării
15.05.2019 11:09
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479 RON

din 479 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.