Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set de 3 cabine de vot cu pereti din material aluminiu

Număr anunț
DA23034465
Autoritate contractantă
COMUNA POPRICANI (CUI 4540380)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI RO33419553)
Cod CPV
44211110-6 · Cabine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.430 RON
Valoare atribuită
5.430 RON
Data publicării
15.05.2019 09:46
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.430 RON

din 5.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.