Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENT AUTOGREDER PENTRU INCARCATOR JCB 4CX

Număr anunț
DA23026199
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.823,53 RON
Valoare atribuită
58.823,53 RON
Data publicării
14.05.2019 12:44
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.823,53 RON

din 58.823,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.