Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PS Solid Clear UV2 4x2050x1525mm
- Număr anunț
- DA23018000
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- LEYKOM IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO15687957)
- Cod CPV
- 44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399,44 RON
- Valoare atribuită
- 399,44 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 16:06
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
399,44 RON
din 399,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro