Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA UNIVERSAL DRILL 18, CIOCAN PBH 2100 +ACCESORII, BURGHIU SDS PLUS 10x200 si 12X200
- Număr anunț
- DA23030060
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 743,80 RON
- Valoare atribuită
- 743,80 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 14:59
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
743,80 RON
din 743,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro