Ofertă acceptată Cumpărare directă

44810000-1 Vopsele, 44812400-9 Articole pentru zugravi si decoratori , 24200000-6 Coloranti si pigme

Număr anunț
DA23020567
Autoritate contractantă
Colegiul de arta 'CARMEN SYLVA' (CUI 2845427)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.142 RON
Valoare atribuită
1.142 RON
Data publicării
14.05.2019 09:30
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142 RON

din 1.142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.