Ofertă acceptată Cumpărare directă

GARNITURI DIFERITE 13

Număr anunț
DA23040058
Autoritate contractantă
Directia Educatie, Cultura si Tineret Slobozia (CUI 23697412)
Furnizor / câștigător
ATLANTIC SRL (CUI RO3928652)
Cod CPV
44523300-5 · Garnituri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297 RON
Valoare atribuită
297 RON
Data publicării
15.05.2019 12:54
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297 RON

din 297 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.