Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de demolare

Număr anunț
DA23033013
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
CRANDAZ NAV SRL (CUI RO28033091)
Cod CPV
45111100-9 · Lucrari de demolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.029,33 RON
Valoare atribuită
106.029,33 RON
Data publicării
15.05.2019 08:48
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106.029,33 RON

din 106.029,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.