Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE ROLA TERMICA HARTIE 80MM/80M
- Număr anunț
- DA23032958
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30145100-8 · Role pentru masini de calcul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273 RON
- Valoare atribuită
- 273 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 08:45
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
273 RON
din 273 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro