Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari Invelitoare din tigla metalica

Număr anunț
DA23028656
Autoritate contractantă
Comuna Cocu (CUI 4318369)
Furnizor / câștigător
CONSULTING MANAGEMENT PROF SRL (CUI RO17568359)
Cod CPV
45261213-0 · Lucrari de acoperire cu placi metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.840 RON
Valoare atribuită
81.840 RON
Data publicării
14.05.2019 14:11
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.840 RON

din 81.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.