Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare peisagistica

Număr anunț
DA23023984
Autoritate contractantă
COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
Furnizor / câștigător
SUNQUEST SRL (CUI RO23551696)
Cod CPV
45112720-8 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de sport si a zonelor de recreere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122.570 RON
Valoare atribuită
122.570 RON
Data publicării
14.05.2019 11:27
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122.570 RON

din 122.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.