Ofertă acceptată
Cumpărare directă
,,Materiale necesare pentru diverse lucrari – S.I.E."+,,Materiale pentru lucrari – conform comenzi"
- Număr anunț
- DA23031385
- Autoritate contractantă
- Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
- Furnizor / câștigător
- POLICOLOR SA (CUI RO326318)
- Cod CPV
- 44820000-4 · Lacuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.818,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.818,88 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 16:05
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.818,88 RON
din 3.818,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro