Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTATIE DE PROIECTARE DRUMURI PANA IN 6 KM FAZA SF/DALI

Număr anunț
DA23040649
Autoritate contractantă
Comuna Jorasti (CUI 3701837)
Furnizor / câștigător
ALIANA-TEAM CONSULTING SRL (CUI RO26462569)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.596 RON
Valoare atribuită
61.596 RON
Data publicării
15.05.2019 13:17
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.596 RON

din 61.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.