Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APA -16
- Număr anunț
- DA23040152
- Autoritate contractantă
- Directia Educatie, Cultura si Tineret Slobozia (CUI 23697412)
- Furnizor / câștigător
- ATLANTIC SRL (CUI RO3928652)
- Cod CPV
- 55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,60 RON
- Valoare atribuită
- 129,60 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 12:58
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,60 RON
din 129,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro