Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE SI DERANJAMENTE PT. ASCENSOARE PERSOANE SI MARFA , conf. PT R 2/2010 ISCIR
- Număr anunț
- DA23031621
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.896 RON
- Valoare atribuită
- 7.896 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 16:23
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.896 RON
din 7.896 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro