Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizia autoturism Dacia Duster
- Număr anunț
- DA23031182
- Autoritate contractantă
- Organism intermediar regional pentru Programe europene capital uman Regiunea Bucuresti-Ilfov (CUI 20806019)
- Furnizor / câștigător
- TOP INVEST ISM SRL (CUI RO6612009)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 892,02 RON
- Valoare atribuită
- 892,02 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 15:51
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
892,02 RON
din 892,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro