Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnică și servicii de reparații a autobuzului TM 17 NNJ -Primăria Ciacova

Număr anunț
DA23029281
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI RO13451525)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.648 RON
Valoare atribuită
3.648 RON
Data publicării
14.05.2019 14:32
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.648 RON

din 3.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.