Ofertă acceptată Cumpărare directă

cazare hotel Bruxelles, 19.05.2019 - 20.05.2019, 1 noapte

Număr anunț
DA23028056
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE (CUI 27234950)
Furnizor / câștigător
CMB INTERNATIONAL EXIMP SRL (CUI RO3880627)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666,45 RON
Valoare atribuită
666,45 RON
Data publicării
14.05.2019 13:51
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666,45 RON

din 666,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.