Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de cazare - Hello Hotels Bucuresti

Număr anunț
DA23009847
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ARTA CLUJ-NAPOCA (CUI 4354574)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,80 RON
Valoare finală
323,80 RON
Data publicării
13.05.2019 11:22
Data finalizării
15.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.