Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tratare si eliminare de deseuri menajere

Număr anunț
DA23016953
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
Furnizor / câștigător
BRUNO GUEST SRL (CUI RO34720332)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.200 RON
Valoare atribuită
67.200 RON
Data publicării
13.05.2019 15:10
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.200 RON

din 67.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.