Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilete avion pe ruta București - Zagreb - București în cadrul proiectului SIPOCA 432
- Număr anunț
- DA23028326
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.692,64 RON
- Valoare atribuită
- 18.623,84 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 14:00
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.623,84 RON
din 17.692,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro