Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Fotografiere, filmare, editare
- Număr anunț
- DA23004845
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
- Furnizor / câștigător
- MATCA FILM S.R.L. (CUI 35683615)
- Cod CPV
- 79960000-1 · Servicii de fotografie si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare finală
- 17.500 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 08:10
- Data finalizării
- 15.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.