Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 51,3% sub estimat
Bilete avion Cluj Napoca – Larnaca şi retur
- Număr anunț
- DA23002123
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- COLIBRI TOUR SRL (CUI RO15802061)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.290 RON 51,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 13:50
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 16:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.290 RON
din 4.700 RON estimat
51,3%
Adjudecat la 48,7% din estimat · economie 2.410 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.