Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanta AvanCont

Număr anunț
DA23033023
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI RO1581530)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI RO12448483)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.600 RON
Valoare atribuită
30.600 RON
Data publicării
15.05.2019 08:49
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.600 RON

din 30.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.