Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EDUS.RO- Software de management educational MODUL- SCIM - OSGG 600/2018
- Număr anunț
- DA23031964
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE LAZAR" CORBU (CUI 28053064)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 18:17
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro