Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii Upgrade Galileo GRX1200Pro
- Număr anunț
- DA22941183
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- TOP GEOCART SRL (CUI RO10274542)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.800 RON
- Valoare finală
- 5.800 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 09:36
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.