Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de birotica si pachet materiale

Număr anunț
DA23032016
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONOP (CUI 29028930)
Furnizor / câștigător
ITSOFTARMATH SRL (CUI 32818327)
Cod CPV
79990000-0 · Diverse servicii comerciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
783,50 RON
Valoare atribuită
783,50 RON
Data publicării
14.05.2019 18:59
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 19:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

783,50 RON

din 783,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.