Ofertă acceptată Cumpărare directă

nou info spital referat 5714

Număr anunț
DA23029482
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
MULTI SCREEN PREST SRL (CUI RO15884452)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.602 RON
Valoare atribuită
2.602 RON
Data publicării
14.05.2019 14:39
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.602 RON

din 2.602 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.