Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii calibrare pipete (service) Eppendorf cu volum variabil
- Număr anunț
- DA23033797
- Autoritate contractantă
- Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 885,15 RON
- Valoare atribuită
- 885,15 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 09:23
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
885,15 RON
din 885,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro