Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie ciocan rotopercutor GBH 2-26
- Număr anunț
- DA23019325
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
- Furnizor / câștigător
- ING TRUST SRL (CUI RO10742775)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,33 RON
- Valoare atribuită
- 240,33 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 08:32
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240,33 RON
din 240,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro